Top video
 
- Video Bayern Munich 2 - 1 Sevilla
- Video Manchester City 2 - 1 AFC Bournemouth
- Video Lincoln City 2 - 7 Liverpool
Football-Soccer Live Scores
 
England - Football Live scores ITaly - Football Live scores Spain - Football Live scores Germany - Football Live scores FRANCE - Football Live scores Champion League - Football Live scores Europa League - Football Live scores
Russia - Premier League
September 26
11:00
FC Tambov
Spartak Moscow
13:30
Zenit St. Petersburg
FC Ufa
17:00
PFC Sochi
FC Krasnodar
September 27
11:00
Arsenal Tula
FC Rostov
13:30
FK Akhmat
Ural
16:00
CSKA Moscow
Lokomotiv Moscow
16:00
FC Rotor Volgograd
Rubin Kazan
September 28
16:00
Khimki
Dinamo Moscow


Russia - 1st Division
September 23
Postp.
Akron Tolyatti
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
FT
FC Krasnodar II
FC Orenburg
FT
FC Volgar
Irtysh
FT
Krylya Sovetov Samara
Dinamo Briansk
FT
Neftekhimik
Tekstilshchik
FT
Shinnik Yaroslavl
Chertanovo Moscow
FT
FC Alania Vladikavkaz
Spartak Moscow II
FT
Fakel
Tom Tomsk
FT
Veles Moscow
SKA-Khabarovsk
FT
Torpedo Moscow
Nizhny Novgorod
FT
Baltika
Chayka
September 27
10:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
FC Krasnodar II
10:00
Tom Tomsk
Shinnik Yaroslavl
11:00
Irtysh
Fakel
11:00
Spartak Moscow II
SKA-Khabarovsk
12:00
Chertanovo Moscow
Torpedo Moscow
13:00
FC Orenburg
Baltika
13:00
Nizhny Novgorod
Akron Tolyatti
14:00
Dinamo Briansk
FC Volgar
14:00
FC Alania Vladikavkaz
Tekstilshchik
15:00
Chayka
Veles Moscow
15:00
Neftekhimik
Krylya Sovetov Samara
Russia - PFL: Group 1
September 25
FT
Anzhi Makhachkala
Chernomorets Novorossiysk
September 27
12:00
Tuapse
? - ?
Legion Dinamo
13:00
Mashuk-KMV
? - ?
SKA Rostov
14:00
Dinamo Stavropol
? - ?
Biolog Novokubansk
14:00
Forte Taganrog
? - ?
Druzhba
14:00
Inter Cherkessk
? - ?
Krasnodar 3
15:00
Kuban Krasnodar
? - ?
Kuban Kholding
September 28
12:00
FK Makhachkala
? - ?
Yessentuki
Russia - PFL: Group 2
September 24
FT
FC Chita
Dinamo Moscow II
FT
Zenit Irkutsk
Leningradets
September 26
15:00
Murom
? - ?
Rodina
September 27
06:00
FC Chita
? - ?
Leningradets
06:00
Zenit Irkutsk
? - ?
Dinamo Moscow II
10:00
Luki-Energiya
? - ?
Kolomna
11:30
Tver FC
? - ?
Zvezda Saint Petersburg
13:00
FC Dolgoprudny
? - ?
Zenit St. Petersburg II
13:00
Smolensk
? - ?
Znamya
13:00
Torpedo Vladimir
? - ?
Lokomotiv-Kazanka Moscow
Russia - PFL: Group 3
September 26
14:00
Krasny
? - ?
FC Ryazan
September 27
06:00
Sakhalin
? - ?
Znamya Noginsk
11:00
Kaluga
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Metalurg Lypetsk
? - ?
Khimik-Arsenal
12:00
Salyut Belgorod
? - ?
Khimki 2
12:30
Strogino
? - ?
Kvant Obninsk
14:00
Fakel-M Voronezh
? - ?
Metalurg Vidnoe
14:00
Saturn Ramenskoye
? - ?
Avangard Kursk
Russia - PFL: Group 4
September 24
FT
Dinamo Barnaul
Zenit Izhevsk
FT
Novosibirsk FK
KamAZ
September 26
10:00
FC Orenburg II
? - ?
Volga Ulyanovsk
September 27
09:00
Ural II
? - ?
Tyumen
10:00
FC Chelyabinsk
? - ?
Zvezda Perm
11:00
NoSta
? - ?
Volna Nizhny Novgorod
12:00
Lada SOK
? - ?
Krylya Sovetov Samara II
September 29
10:00
Dinamo Barnaul
? - ?
Novosibirsk FK
September 16
FT
Volga Ulyanovsk
Ural
September 30
13:00
Volga Ulyanovsk
? - ?
Veles Moscow
September 16
FT
Rodina
Spartak Moscow
September 30
10:00
Rodina
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
September 23
AP
Salyut Belgorod
Arsenal Tula *
September 16
FT
Leningradets
FC Ufa
October 1
10:00
Leningradets
? - ?
Chertanovo Moscow
September 15
FT
Zenit Irkutsk
Khimki
September 30
10:00
Zenit Irkutsk
? - ?
Nizhny Novgorod
September 17
FT
Znamya Noginsk
FK Akhmat
October 1
12:00
Znamya Noginsk
? - ?
Shinnik Yaroslavl
September 23
AAW
Dinamo Stavropol
3 - 0
FC Rotor Volgograd
September 16
FT
Zvezda Perm
PFC Sochi
September 30
14:00
Zvezda Perm
? - ?
FC Orenburg
September 16
FT
Chernomorets Novorossiysk
Rubin Kazan
September 30
16:00
Chernomorets Novorossiysk
? - ?
SKA-Khabarovsk
September 16
FT
Mashuk-KMV
FC Tambov
September 30
13:00
Mashuk-KMV
? - ?
Dinamo Briansk
Russia - Super Cup
August 7
FT
Zenit St. Petersburg
Lokomotiv Moscow
September 28
13:00 Limited coverage
FK Kubanochka Krasnodar
? - ?
FC Lokomotiv Moscow
September 22
FT
Arsenal Youth
0 - 0
Chertanovo Moscow Youth
September 23
FT
Dinamo Moscow Youth
FC Akhmat Grozny Youth
FT
FC Spartak Moscow Reserve
FK Tambov Youth
FT
Rotor Volgograd Youth
FC Krasnodar
FT
Rostov Youth
PFC Sochi Youth
September 23
FT
Zenit Youth
Uor-5 Youth
FT
CSKA Youth
UFA Youth
FT
Lokomotiv Youth
Rubin Youth
FT
Strogino Moscow Youth
Khimki Youth